Poznaj nas osobiście! 

Kliknij TU!

Recepcjonista / Opiekun Klienta – Aleksandra Klamecka

ola

 

Ola Klamecka– studentka Bezpieczeństwa Wewnętrznego, od młodych lat związana ze sportem głównie ze sztukami walk, w Taekwon-do osiągnęła tytuł wice-mistrzyni Polski w walkach kobiet, od długiego czasu jej drugim domem stała się najlepsza siłownia w Rybniku, Klub Fitness Se-Bi,  a treningi na siłowni i zajęcia fitness stały się jej pasją. Prowadzi zajęcia na Sali fitness, treningi obwodowe, którymi stara się zainspirować klubowiczów. Jej celem jest dostać się w przyszłości do policji, wcześniej miała przygodę pracować jako ochroniarz. Pracownik pierwszego kontaktu, opiekun klienta, kierownik zespołu. Z SE-BI związana od września 2016r.

 

Recepcjonistka/Opiekun klienta – Karolina Koźlik

 

 

 

 

Karolina Koźlik   –    masażystka, trener Medical Fitness. Obecnie uczy się na kierunku Dietetyk. Posiada liczne kursy z zakresu masażu m.in.: gorące kamienie, kinesiologytaping oraz certyfikat i legitymację trenera MF. Ukończyła zajęcia z ratownictwa medycznego. Z Fitness Klubem Se-Bi związana jest od stycznia 2017 roku. Uśmiechnięta i komunikatywna zawsze chętna do pomocy. W Se-Bi jest recepcjonistką oraz opiekunem klienta. Pomoże w treningach dla początkujących i wprowadzi Cię w klimat najstarszego i najlepszego Fitness Klubu w Rybniku

 

 

Recepcjonistka/Opiekun klienta – Sandra Nestorowicz

Sandra Nestorowicz – Instruktorka fitness, recepcjonistka oraz opiekun klienta. Uśmiechnięta i otwarta pasjonatka aktywnego trybu życia. Od dziecka związana ze sportem. Od kilku lat związana z fitnessem oraz siłownią, gotowa by rozpocząć swoją przygodę jako trener. Absolwentka Akademii Instruktorów Sportu w Warszawie. Ciągle otwarta na nowe doświadczenia, by poszerzać swoje kwalifikacje. Miłośniczka wszelkich ćwiczeń wzmacniających. Wprowadzi Cię w treningi z obciążeniem, fitness oraz squash.

 

Recepcjonistka/Opiekun klienta – Agnieszka Szulik

Agnieszka Szulik – z SE-BI związana od września 2017 roku. Otwarta i pogodna. Aktywność fizyczna towarzyszy jej od młodych lat. Niegdyś trenowała lekkoatletykę oraz 7 lat tańczyła w zespole tanecznym biorąc udział w zawodach na szczeblu ogólnopolskim. Od lutego 2017 zaczęła swoją przygodę z treningami siłowymi. Chętnie pomoże postawić pierwsze kroki na siłowni, tak byś chciał do nas wracać.

 

 

Sebastian Michalski           z SE-BI związany od 1993 roku

boss